Nejlepší..Nejlepší..Nejlepší !!!!!

20. července 2008 v 14:49 | Flussie |  Vzpomínky zůstanou...
Přesně před tejdnem mi Kuba oznámil, že pojedem na Barvy Léta do Poděbrad. Tak jsem kejvla. Předevčírem jsem to nějak vokecala doma, vzala jsem si kilo (vstup byl 350,¨:-D), a jelo se.. Hned ve vlaku jsme potkali nějaký punkáče, co tam z vokna hulili přes sklo, tak jsme se s nima seznámili, zhulili jsme se s nima, a zašli jsme si na pivo. Každej jsme si dali dvě, a šli jsme hledat jezero, u kterýho se měl tenhle fesťák konat. Na vstup jsme neměli...Ani on, ani já. Ale řek mi, že se tam dostane, a pak mě tam protáhne, a mu věřila..Protože už za tu dobu vim, že je schopnej všeho.

A víte že se řiká, že když si něco hodně moc přejete, že se to vyplní? A tak za chvilku už měl na ruce pásku,kterou mu dalal nějaká holka, která už šla asi ve tři (!) domů...A já tam čekala venku. Weekend punk, Nazi-Czech, a Dona Quijota de la Ganju od totálního nasazení jsem slyšela jenom přes stěnu. Pak se pro mě vrátil, já si na sebe vzala mikinu s dlouhym rukávem aby nebylo vidět že tu pásku nemám, a nějak jsem se tam dostala...V první chvíli jsem tomu vůbec nemohla uvěřit. Stála jsem pár metrů od totáčů, byla jsem v největším kotli, a hned po první písničce kterou jsem propogovala,mi tekla krev ze rtu. Atmosféra úžasná. Na Černobílý svět mě kámoš,kterýho jsem tam potkala, vzal na ramena, a tak jsem si jako jediná užívala totáče ve stejný vejškový úrovni jako byli :-D.
Když totáči skončili, šla jsem s jednim kámošem za pořadatelema,že mi někdo při pogu strh pásku. Musela jsem to hodně vokecávat, jako skoro jsem se až rozbrečela, ale nakonec jsem ji dostala. Takže moje účast už byla jistá..došla jsem si na hajzl, kde byla neuvěřitelná fronta ( nevim, proč pořadatelé nemůžou zajistit něco lepšího než tři suchý záchody :-!), a našla Kubu, kterej chtěl jít do města pro něco k jídlu a pro víno. Jenže v tu chvíli začala hrát Vypsaná Fixa, na kterou jsem se těšila snad úplně nejvíc. Zahájila to klidná Antidepresivní Rybička, a pak začali pecky,na který se pogovalo o sto šest..Největší radost mi udělali asi písničkou Východoněmecká kapela..Na tu se pařilo asi nejvíc, zase jsem byla uprostřed kotle. Bylo skvělý bejt pár metrů od Mardiho, zpívat s nim, křičet s nim, byl to prostě masakr.Splnil se mi jeden z mejch snů..Vidět VF na živo. Bubeníkovi začali na podium lítat cíga, protože bez něj snad ani nehraje. Na Drogový večírek mě Jakub přitáh k němu a začali jsme pogovat spolu...schytal to, a já taky. :) Na tohle nezapomenu snad dokonce života..
A protože občas trochu pršelo, a já měla kraťasy, tak jsem měla celý nohy úplně hnědý od bláta, boty jsem dneska vyhodila do popelnice. Totálně červená, splavená, vlasy přípomínali jenom něco divně se kudrnatícího. Kuba připomínal jenom nějakou bahení příšeru..A takhle, jako dva největší paskvilové, jsme se táhli do krámu. Kempli jsme to v nějakym parku, já přelila víno, najedli jsme se, chvilku jsme jen tak kecali, a pak jsme se šli vrátit. Zrovna hrál Doctor p.p., což nám nic moc neříkalo, a tak jsme to kempli na louku před vstupem, lehli jsme si, vysockovali jsme pár cíg, kalili jsme a kecali. Pozorovali oblohu a plánovali si, jak jednou spolu skočíme..S padákem samozřejmě. Pozorovali jsme punkery a punkerky, srovnávali,kdo má hezčí číro, a pak jsme zase kecali o nás..Zjistila jsem, že jsme totálně provařený. Už každej ví, že spolu spíme. Jeho bejvalá, moje ex nejlepší kámoška, která ho chtěla zpátky, teď hlásí, že to dělám jenom pro to, že mě všude dostane,a všechno mi dá..Prej ho nezajímá co řiká...Tak fajn. Tohle bylo strašně moc v klidu, jenom ležet mu na břiše, podávat si víno a cíga a kecat...
Nejspíš bych to vydržela věčně,kdyby najednou někdo na podiu nezačal:,, Já se omlouvám, já jsem se opil..'' ... E!Ečka! Víno jsme doexovali, a vyběhli zase úplně dopředu. Když hráli moji oblíbenou Brigádu, kterou jsme si fkt že vychutnávala, zase jsem dostala do držky a chcala mi krev. A bylo mi to jedno...Viděla jsem E!E naživo.. Zatím co ostatní platili 350,-, já je viděla zadarmo. Jakub už mě prostě postupně učí jak v tom chodit.. Spokojenějšího člověka než jsem byla já ve chvíli,kdy hráli pecky jako Pepík, Nasrat, Humusák nebo Pogo, by jste jen těžko hledali. Když zahráli ještě poslední písničku,kterou jsme si skoro vybrečeli, zase jsme našla Kubu a šli jsme zase na tu louku. Strašně mě sralo, že se pořád chtěl jít někam umejt..Pořád mluvil o tom, jak je zaprasenej. Byl no a moc, ale řikala jsem mu, že to nemá cenu, když nás čekaj ještě Tři sestry a Horkýže slíže.Nakonec jsme vstali,a šli na jezero, že se teda pudem nějak zkulturnit. Jenže tam se platil vstup, což nás nasralo a za poslední prachy jsme si koupili pivo. Našla jsem tam takový dlouhý zelený mega brčko, kterym jsme to pili, pak jsme si tim předávali kouř, a nakonec jsme ho obřadně zahodili. V tu chvíli hráli Mňága a Žďorp. Ani na jednu písničku jsme tam nebyli, ale tak slyšet to bylo..Pamatuju si, když hráli písničku Některé otázky už si prostě nekladu...A podivali jsme se na sebe a zpívali jsme...,,A já tě nikdy nepřestanu milovat'' ...Taky pěkný.
Když začal hrát Jaroslav Uhlíř, chytla jsem depku..Vzpomínky na dětství,nostalgie..Nic moc no..Tak jsme se přidružili k Míšovi, což je fakt v pohodě punkáč, a k nějakýmu týpkovi, kterýho jsme ukecali, aby nás zhulil. Kuba tam pak ved nějakej filozofickej rozhovor o punku a o životě a já tam seděla a čuměla, nakonec jsem to kempla k Michalovi, a kecala jsem s nim. Bylo to hodně moc v pohodě..
Pak jsme se šli s Kubou projít k stánkům..Neměli jsme ani na vlak domů, a lačně jsme si prohlíželi placky a nášivky a litovali jsme toho, že jsme to všechno prochlastali. Strašně se mi líbilo, jak mě vždycky chyt za ruku, abych se mu neztratila a táh mě davem pryč. Začala bejt tma a zima. A já začala bejt unavená..Zrovna jsme někde venku hledali pivo, když začali hrát Tři Sestry. Zase mě chyt za ruku, ale tentokrát už jsme běželi. Moje pogo už nebylo tak akční, nějak už mi došli síly. Když hráli písničku Dederon, tak mě Kuba kterej stál za mnou chytnul kolem pasu, já se o něj opřela, a jen tak jsme se vlnili do rytmu. Já nevim proč, ale takovýhle momentky mi vždycky v paměti utkvěj nejvíc. Tři Sestry jsem si užila,ale už to nebylo vono..Skoro ani jeden text jsem neznala celej, byla jsem unená, všechno mě bolelo, hlasivky jsem měla vyřvaný vod Fixy, páč tam jsem zase znala všechno a asi jsem měla nějakou zoufalou potřebu to všem dokázat.
PO Třech sestrách jsem zase potkali ty punkáče z vlaku, a dali jsme s nima další dvě skla. A pak se stalo něco, co se mi jieště nikdy nepovedlo. Sekla jsem s sebou. Nevim jak je to možný, zase tolik chlastu a hulení jsem neměla, ani jsem si nepřišla nějak mimo.Nic jsem neviděla, tak jsem se jenom chytal Kuby, a ten mě tak nějak vodtáh ven. V tu nejhorší chvíli..Zrovna začali hrát Horkýže. Dostala jsem jenom ze sebe, že si přijdu jak po papíru, a ať de pařit, že tam pak přijdu...Hele nevim jak je to možný, ale když jsem slyšela začátek A já sprostá, a už si ani nepamatuju jak jsem se ocitla zase úplně vepředu. Kde jsem zůstala až do konce. Byla jsem tam sama, okolo mě mrtě cizích lidí, Kuba,jak sem se pozděj dozvěděla, mě hledal. Horkáči naživo jsou fakt úžasný! Zahráli nám moc přídavků,protože mi je pořád nechtěli pustit. Na Malou Žužu jsem zase dokonce pogovala jako na začátku. Byl to mazec...Jenže pak už moje tělo fakt řeklo čus, a tak jsme šli spát... Byla zima, mokro, a my měli jeden spacák..Tak jsme to kempli na nějaký louce kde byla tráva skoro vyšší jak já, převlíkla jsem se z kraťasů do kalhot, který jsem měla v báglu, dala si mrtě moc mikin, a stejně jsem se klepala...Šli jsme si lehnout asi v jednu, ale pokoušet se usnout jsme začali až tak kolem druhý,půl třetí. Zima jak svině, a my zase akční, že jo. Ale nadruhou stranu, stěžovat si nemůžu...
Ráno jsme vstali už v půl šestý, užili jsme si ranní Poděbrady a jeli domů..Dost komplikovaně..z jednoho vlaku nás vyhodili už po dvou zastávkách, v druhym jsme zvládli tři, takže tam, kam jsme chtěli. Teď jsem doma, úplně mrtvá..Máma si myslí že jsem spala u kámošky, tak si ani nemůžu nít lehnout, abych nebyla moc nápadná..Asi se pudu vyspat někam do lesa, nebo já fakt nevim...
Promiňte, že jsem se tak rozepsala, ale je to na mě najednou moc zážitků, a já to potřebovala někomu sdělit. Jeden z nejúžasnějších dní v mym životě. Když nepočítám to, jak se mi udělalo blbě, tak to bylo fakt dokonalý.A navíc s nim. Jenom my dva..Bez lidí co žárlej, záviděj, pomlouvaj, nepřejou, odsuzujou,u kterejch jsem skončila jenom proto, že nedokážou pochopit to, co mezi sebou máme. My dva, spolu, jeden pro druhýho..Kolem nás samý punks, samej chlast a hulení, cígo jsme si vždycky sehnali. Sedim tady a mrzí mě, že už je to za mnou. A přitom tomu skoro pořád ještě nevěřim..Že jsme vochcali securiťáky, a dostali jsme se tam...Že jsem viděla tolik skvělejch kapel...Že jsme si dokázali vystačit sami..Strašně se mi líbila ta atmosféra,každej se na každýho smál,každej se tam bavil s každym o všem. Nikdy nezapomenu!!!
A já tě nikdy nepřestanu milovat...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lovely-X lovely-X | Web | 20. července 2008 v 14:53 | Reagovat

PLSKY HLÁSNI PRO NÁS TADY: http://christies.blog.cz/0806/sonc-finale A PAK NÁM NAPIŠ NA BLOG ČÍSLO HLASU DOSTANEŠ JMENOVKU JSME TAM JAKO LOVELY-X DÍKY

ps: hezký blog mooooc hezký

2 immodest immodest | Web | 20. července 2008 v 15:10 | Reagovat

wow, to zní fakt pěkně :) snad podobně jako moje zážitky z festů tady u nás..nojo, prostě Fixa, Horkýže, Eečka v jeden den..i když to moc pak dýl nevnímáš, jsou to zážitky na celej život..taky jsem to zažila, fesťáky s lidma, který miluješ + další lidi mezi kterejma se cítíš jako mezi svejma..no co může bejt lepšího že? ;))

3 Dee Dee | Web | 20. července 2008 v 15:14 | Reagovat

tyo.. zážitek na kterej člověk jen tak nezapomene.. spíše nikdy:)

4 Dreamy Dreamy | E-mail | Web | 20. července 2008 v 15:15 | Reagovat

čerstvé vzpomínky, úžasná amosféra... :)

Měla ses báječně :)

5 Nikolena Nikolena | Web | 20. července 2008 v 15:15 | Reagovat

MAXIMÁLNÍ ZÁVIST :)

hele takový akce znám, kde se procpeš zadáčo :D :D takový bejvaj nejlepší ;)

Hej Humusáka a Pogo chcu taky slyšet na živo :D A Totáči na živo bejvaj fakt dobrý ;)

6 Misha Misha | Web | 20. července 2008 v 16:05 | Reagovat

silnej zážitek...:)

7 Insanity Insanity | Web | 20. července 2008 v 17:22 | Reagovat

Masakr, jak jste se tam dostali :) Jinak - je vidět, že jste si to museli parádně užít :)

8 Slečna barevná Slečna barevná | Web | 20. července 2008 v 20:17 | Reagovat

jéééje:)

9 Lucz Lucz | Web | 21. července 2008 v 13:30 | Reagovat

jak to nazvat.. romantika je moc sladky slovo.. :) myslim ze ste si to uzili za vsechny co tam nebyli..;) a navic je z clanku videt jak jde vzdycky najit solidarniho a ochotnyho cloveka:)

10 zezich zezich | 21. července 2008 v 15:25 | Reagovat

tyjo taky sem sebou ted z toho sekla a taky se mi to stalo poprvy:)

11 tasake voe tasakééé^^ tasake voe tasakééé^^ | Web | 21. července 2008 v 19:16 | Reagovat

Dlouhej článek..Hezkej článek! ;) Hej závidim ti..trochu :D minulej tejden sem byla na ňákym festu a ty securiťáci tam.. twe gorily největší! bych se jicg bála^^  Takže jako dobře vy!! xD

12 Cundie Cundie | Web | 21. července 2008 v 20:41 | Reagovat

tyo to bych asi nervama nedávala..teda ten začátek. JInak Márdího chcu taky už konečně vidět naživo...a ožralý éčka už jsem zažil a naprosto..super.

13 Cocco Cocco | Web | 21. července 2008 v 21:25 | Reagovat

taky jsem se strašně těšila ža konečně uvidim FiXu naživo a na RFP to prostě bylo nejvíc dokonalý...

věřim že sis to fakt užila...a přeju ti aby to s Kubou bylo pořád takový a lepší..

14 vendi vendi | E-mail | 21. července 2008 v 22:17 | Reagovat

halejc,tak tohle zní fakt hezky,moc hezky:)my jedem s kámošema na podparou,mám si myslí,že jedu s kámošky tetou pod stan:D...doufám,že zažijem taky tohle jako ty:)fakt ti to přeju,takovýhle zážitky se jen tak nezapomínaj:);):)

15 infinity infinity | Web | 21. července 2008 v 22:46 | Reagovat

dokonalost

16 raiNy raiNy | Web | 22. července 2008 v 13:02 | Reagovat

muselo to být báječný.. ^^

17 Lízátko[o] Lízátko[o] | Web | 22. července 2008 v 14:29 | Reagovat

Ahoj...četla jsem pár "příběhů" co jsi napsala,asi se hodně vyznáš v drogách,že?:)

Jestli yb ti to nevadilo chtěla bych se tě zeptat na pár "slov" co znám ale pořádně nevim co znamenaj a je mi trapný se na to někoho ptát protože skoro všici věděj o co go:)

Co znamená že je někdo "zpapírovanej" , "co" se "smaží" , a co je "čára" .Většinu tak přibližně vím,ale chtěla bych aby mi to někdo potvrdil:D....sem blobá já vim,ale prosím:)

18 Vaše slečna Té ^^ Vaše slečna Té ^^ | Web | 23. července 2008 v 21:29 | Reagovat

já ti závidím..ty zážitky..žádnej stereotyp..pořád se u tebe něco děje..ráda to tu čtu..

19 Sweetness.Foxy Sweetness.Foxy | Web | 25. července 2008 v 21:48 | Reagovat

Jé tak to ti závidim.. na ten den určitě jen tak nezapomeneš :)) Ale tak nesmutni že už je to za sebou, já myslim že určitě zažiješ ještě několikrát něco stejně hezkýho ;))

Joa mimochodem, mě ani nepřišlo že je ten článek dlouhej, protože mě to prostě baví číst, ale teď jak se na to koukám..tolik písmenek :D

20 ŠáRiK :) ŠáRiK :) | Web | 27. července 2008 v 16:38 | Reagovat

Suprr :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama